Bohaterowie

Elita

Rosalia "Rose, Tori, Ness" Vanessa Black - 18 l.
"Czasem mam wszystkiego dość. Ochota aby uciec gdzieś daleko ... Mimo wszystko nie zrobię tego. Czemu ? Bo z mojego życia zniknęłyby osoby, które kocham najbardziej w świecie ..."


Alexandra "Alex, Al, Jade" Scarlett Brown - 18 l.
"Wszyscy mi mówią że jestem wredna, chamska, oschła, ironiczna, okropna, beznamiętna, mało odpowiedzialna, nie mam poczucia humoru, oraz wszystkich obrażam do okoła. Moja wina, że jestem po prostu szczera ?!"


Carietta "Catie, Car, Cat" Elizabeth Marry Christina Consuella Malik - 18 l.
"Niektórzy mnie pytają, skąd biorę tyle energii. Odpowiadam im, że jem żelki i popijam colą. Oni zdziwieni więcej nie poruszają tego tematu. Inni krzyczą na mnie, że zachowuję się jak dziecko. Dziękuję im jakby był to komplement. Zdziwieni nie poruszają tego tematu więcej. Jeszcze inni śmieją się ze mnie, że jestem głupia. Wtedy rzucam jakimiś łacińskimi słowami. Zdziwieni więcej nie poruszają tego tematu. Życie jest piękne!"


Eleanor "El, Elka" Calder - 19 l.
"Kiedyś myślałam, że miłość to magia. Prawdziwa magia tworząca się między dwoma ludźmi. Dziś już wiem, że to złudne uczucie pożądania, które zbyt często rani ..."


Danielle "Dan, Dani" Peazer - 19 l.
"Cisza, taniec i przyjaciele. Trzy rzeczy umiejące mnie uspokoić. Samotność, złość, oraz rozgoryczenie. Mój najgorszy wróg, któremu często muszę stawiać czoła."


Liam "Li, Liaś" James Payne - 19 l.
"Kiedyś znałem człowieka, który mówił, żeby żyć chwilą. Chodził na imprezy, pił i ostro się zabawiał. Wyprowadził lub może raczej został wyprowadzony z domu rodziców, po czym zamieszkał pod mostem. Wiesz co się z nim stało ? Umarł o wiele zbyt wcześnie. Dlatego nie biorę z niego przykładu."


Harold "Harry, Hazza, Loczek" Edward Styles - 18 l.
"Kiedyś zakochałem się. Chodziłem za nią krok w krok, kupowałem drogie rzeczy, totalnie olałem naukę, by tylko spędzać z nią czas. Zraniła mnie, rzucając gdy tylko znudziłem jej się. Od tamtej pory nie jestem zabawką. Inni są nimi dla mnie."


Louis "Lou, Loui" William Tomlinson - 20 l.
"Carpe Diem - Chwytaj dzień. Chodźmy po siatkę i jazda na łowy! Na pewno jakiś złapiemy! Wystarczy tylko uwierzyć i podejść do tego logicznie."


Niall "Nill, Blondynek" James Horan - 19 l.
"Jedzenie, spanie, śpiewanie, granie na gitarze, spędzanie czas z przyjaciółmi to najlepsze co mnie w życiu spotkało. Nic innego się nie liczy."


Zayn "Zay" Javadd Malik - 19 l.
"To, że nie jestem podobny do moich przyjaciół nie oznacza, że nie są moją rodziną." 


Gwiazdeczki


Cristal "Cris, Tal, Cari" Jons - 18 l.
"Czemu udaję divę, jestem wredna i oschła? Bo tylko tak mogę osiągnąć władzę. A po co mi ona? By inni mnie szanowali. Ale dlaczego? Bo tak wychowała mnie matka, kobieta bez serca, która nigdy się nie uśmiechnęła. Proste? No ja myślę."


Hollly "Ho, Lola" Blue - 18 l.
"Mhm, jestem blondynką, no i co? Wszyscy mają mnie za pustą i głupiutką ... i dobrze. To pozwoli mi zaatakować z zaskoczenia tak, żeby się tego nikt nie spodziewał. Cóż, zemsta najlepiej smakuje, gdy druga strona nie ma pojęcia kiedy nastąpi. I co? Na serio jestem aż taką idiotką?"


Anabella "Ana, Bella" Jons - 18 l.
"Flirciarze? Znam paru ... problem w tym, że myślą, że są najlepsi na świecie i mogą zaciągnąć każdą do łóżka. Ze mną też próbowali. Co ja na to? Zaśmiałam im się w twarz, obróciłam na pięcie i ruszyłam przed siebie, by znaleźć się jak najdalej od nich. Więcej żaden do mnie nie podszedł."Dracy "Dray, Dry" Anastazja Colins - 18 l.
"Wszyscy się dziwią, że choć jestem cicho, stoję z boku, nie wyróżniam się z tłumu, wiem więcej o nich, niż oni sami o sobie i dokładnie tyle, ile oni nie umieli by sobie wyobrazić. Wiem wszystko, a mimo tego, prawie nikomu o tym nie mówię."


Dark "Dar, Niuton" Mark Colins - 18 l.
"To dość skomplikowane ... całe moje życie często wydaje się jednym, wielkim bezsensem. Nałogowy ćpun, palacz, alkoholik ... a po mimo tego oni mnie nie opuścili. Ja też nigdy ich nie opuszczę. Potrzebuję ich tak samo jak powietrza do życia."


Olivier "Oli, Liv, Vier" Jons - 18 l.
"Jestem jaki jestem i nikt tego nie zmieni. Możesz próbować, aczkolwiek tylko dwie osoby umieją mi przemówić do rozsądku. Nie, nie jesteś ani jedną z nich."


Inni


Trina "Trish, Inka" Malik - 19 l.
"Bo w życiu już tak jest. Raz jest dobrze, potem nie. Ale to nie powód, by cierpieć z byle błahostki. Straciłaś chłopaka ? Nie był tym jedynym. Ktoś zginął ? Jest teraz w lepszym świecie ! Nie stać się na nowe jeansy ? Widać źle na tobie leżą. Ogarnij się i idź dalej przez życie nie zważając ile razy uronisz łzę."


Wojtek "Wojtas" Nowak - 19 l.
"Cierpię, cierpiałem i będę cierpiał. Jednak dzięki osobom mi bliskim, mój świat nabiera kolorowych barw..."Andre "Leon" Chick - 18 l.
"Gdy życie da ci cytrynę wyciśnij sok na świeżą ranę. Ból fizyczny pozwoli ci zapomnieć o tym, o czym psychika ci wciąż przypomina."

Amy Malik - 3 l.

Lucky Malik - 3l.

Kicuś Brown - 4 l.

Diego Black - 5 miesięcy

Max Black - 1 rok

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz