niedziela, 23 września 2012

Bohaterowie

Aleksandra "Alex, Al, Ali" Scarlett Brown – to osiemnastoletnialetnia dziewczyna pesymistycznie nastawiona do życia. Na wiele sytuacji reaguje zbyt ostro. Nienawidzi żartownisiów i komedii. Woli za to horrory i ubierać się na czarno. Kocha zwierzęta, ma czarno – białego królika, Kicusia. Alex uwielbia muzykę, mogłaby jej słuchać godzinami. Nie jest duszą towarzystwa, woli być w mniejszym gronie, ale za to z osobami naprawdę zaufanymi. Nie znosi, walentynek i romantycznych kolacji, woli wypady do kina czy po prostu spacery. Najbardziej nienawidzi kłamstwa, dlatego jest szczera do bólu, nawet kiedy wie że sprawia komuś innemu przykrość. Zawsze ma w zanadrzu jakaś ciętą ripostę i nie zawaha się użyć przemocy w stosunku do innych. Jest siostrą 13-letniego brata, oraz córką bardzo bogatych rodziców.


Carietta " Catie, Cat, Car" Elizabeth Marry Christina Consuela Malik - to osiemnastoletnia dziewczyna, której motto brzmi "Carpe Diem". Stara się być normalna, po mimo swojej szalonej natury. Uwielbia wygłupy, zabawy i różne dziecinne błahostki. Ubiera się zgodnie z modą, lecz zawsze na kolorowo. Kocha zwierzęta, a w szczególności wiewiórki, oraz swoją kremową suczkę goldena, Amy. Carietta gra na gitarze, oraz śpiewa, co daje jej dużo radości. Po nad to, ćwiczy hi hop, przez co ma dobrze wyrzeźbioną figurę. Jest genialną aktorką. Najlepiej czuje się w otoczeniu najbliższych, jednak uwielbia poznawać nowe osoby. Podobają jej się romantyczne atmosfery. Urodziny obchodzi co roku w walentynki. Chodzi do klasy muzycznej z Harrym, jednak nie chwali się swoim głosem. Ma dwie siostry, które mieszkają po za Londynem, oraz brata, Zayna z którym mieszka. Zawsze wszystkim wybacza i nie tak łatwo ją zraziź.

Rosalie Vanessa '' Rose, Ness, Van'' Black - zwariowana osiemnastolatka, nie zwracająca uwagi na opinie innych. Ma własny styl i nie lubi trzymać się zasad. Kocha ryzyko i niebezpieczeństwo. Otwarta na nowe znajomości. Ma duszę artystki, kocha śpiewać, ale to malowanie jest jej mocniejszą stroną. Nikt nie wie o tym bo to jej tajemnica. Nie lubi rzucać słów na wiatr, a w szczególności słów ‘’Kocham Cię’’, jak już ma mieć chłopaka to na poważnie. Ma psa rasy berneński pies pasterski który ma rok i wabi się Max, jest jej oczkiem w głowie i za zgodą rodziców może go zabrać ze sobą do Londynu. Jej matka jest pochodzenia polką, a ojciec anglikiem stąd to nazwisko. Jej tato ma dużą firmę która ma odziały w Polsce jak i w UK, a mama pracuje jako psycholog, ale mimo sławnego ojca nie jest ona rozpuszczona nastolatką. Ma starszego brata który nazywa się Matthew i ma 27 lat, jak Rose miała 10 lat wyjechał do Londynu od tamtego czasu się nie widzieli, ma nadzieję że ten wyjazd to zmieni.

Louis "Lou, Boo Bear, Marchewko-żerca" William Tomlinson - Przezabawny dwudziestolatek. Kocha marchewki i nie wstydzi się tego. Uwielbia wycinać dowcipy, oraz szaleć na imprezach i często przesadza z alkoholem. Jest bardzo zaprzyjaźniony z Cat i często zwierza jej się ze swoich problemów. Można powiedzieć, że jest jej drugim bratem. Jest 1/5 zespołu One Direction. Po mimo, że jest najstarszy z całej elity, jest najbardziej dziecinny. Jest w związku z Eleonor Calder, czy jednak ich miłość przetrwa ?

Zayn " Dj-Malik, Zay, Malik " Javadd Malik - Ma dziewiętnaście lat. Przewodzi szkolną elitą. Pali papierosy. Zazwyczaj jest miły, jednak potrafi się zdenerwować, gdy ktoś go na prawdę wkurzy. Uważa, że Niall nie zasługuje na jego siostrę, która skrycie się w nim podkochuje. Ma trójkę rodzeństwa, same dziewczyny. Jest 1/5 zespołu 1D. Jest w związku z Perrie, szkolną gwiazdunią, jednak czy ją kocha ?

Niall " Nill, głodomor, blondasek " James Horan - Jest to wiecznie głodny i polujący na jedzenie dziewiętnaście latek. Pochodzi z Irlandii. Jest miły i raczej spokojny. Ma brata. 1/5 zespołu 1D. Nie ma dziewczyny, ale jest zauroczony w Cristal, blondynka z elity, jednak nie wie, że tak naprawdę jego serce należy do kogoś innego ...

Harold " Hazza, Harry, lokers "  Edward Styles - Osiemnastoletni szkolny flirciarz. Miał na koncie wiele romansów z niekoniecznie, dziewczynami w jego wieku. Nadal poszukuje tej  jedynej, choć jeszcze o tym nie wie. Gra w szkolnej drużynie footbola. Tak jak reszta zespołu One Direction, należy do szkolnej elity popularsów.

Liam " Li, Daddy " James Payne - Dziewiętnastoletni, spokojny i najbardziej rozważny członek elity i zespołu 1D. Uważany za ojca. Zawsze można mu się zwierzyć, a on zawsze podda ci dobrą radę. Najlepiej ze wszystkich się uczy. Jest w związku z Danielle, najlepszą przyjaciółką Carietty.

Eleanor "El, Ela" Calder - Dziewiętnastoletnia szatynka. Przyjaźni się z Danielle i Cariettą. Jest uczciwa i po mimo wszystkiego, nie jest zakochana w Louisie, a po prostu zauroczona. Jest utalentowaną aktorką. Dobrze się uczy. Jest w elicie.

Danielle "Dan, Dani, Dane" Peazer - Dziewiętnastoletnia wesoła i zabawna brunetka. Dziewczyna Liama, już od bardzo dawna. Jest tancerką, jednak nie chelledearką. Uważa, że Perrie to zwykły plastik, a Cristal to wredna suka, jednak genialnie ukrywa swoją niechęć do nich. Najlepsza przyjaciółka El i Cat.


Cristal "Cari, Cristina" Jons - Osiemnastoletnia ślicznotka, która jest sprytniejsza niż innym się wydaje. Blondynka ta to "prawdziwe zło wcielone", aczkolwiek nie zawsze taka była i wcale nie musi taka być. Potrafi obmyślać słodkie zemsty na zawołanie. Rozsądek to podstawa jej życia. Często ma beznamiętną twarz. Wie, jak wykorzystywać swoje atuty. Chodzi do klasy aktorskiej. Jest w elicie, ale nie cierpi Cat. 

Perrie "Per, blondi " Edwards - Dziewiętnastoletnia blondynka. Pusta jak jej tynk na tak zwanej "twarzy". Jest słaba w przedmiotach szkolnych, przez co Cat, klasowy kujonek, udziela jej korepetycji. Przyjaźni się z Cristal. Jest w elicie. Po mimo, że jest "plastikiem", potrafi ślicznie śpiewać.

 Dracy "Dray, Dry" Anastazja Colins - Osiemnastoletnia gwiazdunia szkolna. Zazwyczaj siedzi cicho z boku, przyglądając się wszystkim do okoła z zaciekawieniem. Nie przepada za obgadywaniem innych, jednak mimo tego weszło to jej w nawyk. Zna wszystko o wszystkich. Prowadzi własną stronę plotkarską.

 Dark "Dar, Niuton" Makr Colins - Osiemnastoletni brat bliźniak Dracy. Zawsze wstawia się za swoimi przyjaciółmi. Jest wierny. Uwielbia się śmiać, żartować, wycinać psikusy, oraz walić sucharami na lewo i prawo. Często jest dość agresywny i 'znęca' się nad słabszymi. Chodzi do klasy aktorskiej z siostrą.

 Olivier "Oli, Liv, Vier" Jons - Osiemnastoletni przystojniak, były gwałciciel ślicznych dziewczyn i nałogowy podrywacz. Zawsze nie myśli o konsekwencjach i żyje dniem. Chodzi do klasy teatralnej. Jest bratem Anabelli i kuzynem Cristal.

Anabella "Ana, Bella" Jons - Osiemnastoletnia blondynka, siostra Oliviera i kuzynka Cristal. Nie cierpi flirciarzy myślących, że wszystko im można. Woli wrażliwych chłopców, którzy są naturalni. Dziewczyna ta jest miła, aczkolwiek zabawna. Posiada talent aktorski, oraz taneczny. Śpiewa też nie tak źle.____________________________

No to na dzisiaj tylko bohaterowie w najbliższych dniach pojawi się prolog z perspektywy Rose (Natalii) i zacznie się historia :D

3 komentarze:

 1. Witaj, chciałabym zaprosić Cię na mój nowy blog, jest już pierwszy rozdział (: Mam nadzieję, że przeczytasz oraz skomentujesz! +Przepraszam za spam ! <:

  OdpowiedzUsuń
 2. oo chętnie będę zaglądać. ;)
  Powiadom mnie o prologu jeśli możesz:
  http://i-still-feel-it-every-time-1d.blogspot.com/
  + zapraszam również na nowy rozdział. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajnie się zapowiada,
  +chciałabym zaprosić cię na hard-bland-sensitive.blogspot.com, mamy nadzieję, że wyrazisz swoją opinię i zostawisz komentarz. jeżeli ci się spodoba, dodaj nas do obserwowanych. dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń